LEGO Creator 10255 Shromáždění na náměstí

LEGO 10255 CREATOR Shromáždění na náměstí
LEGO 10255 CREATOR Shromáždění na náměstíLEGO 10255 CREATOR Shromáždění na náměstíLEGO 10255 CREATOR Shromáždění na náměstí
LEGO 10255 CREATOR Shromáždění na náměstíLEGO 10255 CREATOR Shromáždění na náměstí

NOVINKA

Objednací číslo 10255
Výrobce LEGO
Cena 7 549,00 Kč
Hmotnost 0 g
Dodací doba ihned
Množství na skladě 1 ks

Zpět

Udělej si výlet na úžasné Shromáždění na náměstí vyvinuté k oslavě deseti let LEGO® Modulárních budov. Tato sada obsahuje spoustu nepřekonatelně geniálních detailů a skrytých překvapení. Snadno snímatelné části budov poskytují přístup do dokonale propracovaných interiérů, které v přízemí obsahují pekárnu, květinářství a kavárnu, v první patře obchod s hudebninami, fotografický ateliér a zubní ordinaci, a ve druhém patře taneční ateliér a byt s přístupem na střešní terasu s grilem. Exteriér budovy obsahuje detailní chodník s venkovním nábytkem kavárny, fontánou, pouličními lampami a skvěle propracovanou fasádou s krásnými detailními okny a dveřmi, třemi postavitelnými cedulemi obchodů, věží a ozdobnou střechou. Součástí je osm minifigurek a figurka miminka.

Třípatrová budova v sadě Shromáždění na náměstí obsahuje autentickou a propracovanou fasádu s detailními okny a dveřmi, třemi postavitelnými cedulemi obchodů, věží, ozdobnou střechou a střešní terasou, navíc detailní dlážděný chodník s fontánou, venkovním nábytkem kavárny a dvě pouliční lampy.

Odstraň některé části budovy a dostaneš se až do detailního interiéru.

Měří přes 35 cm na výšku, 38 cm na šířku a 25 cm do hloubky.

Počet dílků: 4002

Doporučený věk: 16+

Diskuze k výrobku

Diskuze je zatím prázdná.

created by REKLAMA TISK

Hledat

více >>

Košík

uživatel: nepřihlášený
cena nákupu: 0,00 Kč

0

</