LEGO Ideas 21313 Loď v láhvi

LEGO Ideas 21313 Loď v láhvi
LEGO Ideas 21313 Loď v láhviLEGO Ideas 21313 Loď v láhvi

NOVINKA / AKCE

Objednací číslo 21313
Výrobce LEGO
Cena 1 999,00 Kč
Hmotnost 0 g
Dodací doba ihned
Množství na skladě 3 ks

Zpět

Pokračuj v námořní tradici při stavbě sady LEGO® Ideas Loď v láhvi, která obsahuje do detailu vypracovanou loď s kapitánovou kajutou, děly, stěžni, stožárovým strážním košem a tištěnými plachtami. Tvůrce z řad fanoušků Jake Sadovich postavil před několika lety skutečnou loď v láhvi, která ho inspirovala k postavení repliky z kostek LEGO. Jeho výtvor dosáhl v rámci LEGO Ideas potřebných 10 000 hlasů.

 

Obsahuje láhev z kostek LEGO®, loď a stojánek.

Láhev obsahuje detailní sestavitelný korkový špunt s novou voskovou pečetí (novinka pro únor 2018) a více než 280 průsvitně modrých vodních prvků uvnitř.

Loď má zvýšenou palubu na zádi, kapitánovu kajutu, 6 děl, 3 stěžně, stožárový strážní koš a různé prvky včetně tištěných plachet a lodní vlajky.

Stojánek má štítek s nápisem „Leviathan“, vestavěný kompas (nefunkční) s detailní směrovou růžicí a otáčející se zlatou střelkou, 2 součástky představující globus a ve zlaté barvě vyvedené detaily.

Stavebnice také obsahuje pokyny k sestavení a informace o tvůrci a fanouškovi LEGO jménem Jake Sadovich a návrhářích LEGO®.

Tato hrací stavebnice je vhodná pro děti od 10 let.

Rozměry láhve na stojánku: výška 10 cm, šířka 31 cm a délka 10 cm.

Rozměry lodi: výška 8 cm, délka 14 cm a šířka 5 cm.

Diskuze k výrobku

Diskuze je zatím prázdná.

Přihlášení

email:
heslo:
Registrace >>
created by REKLAMA TISK

Hledat

více >>

Košík

uživatel: nepřihlášený
cena nákupu: 0,00 Kč

0

</